Будь ласка, зачекайте повного завантаження сайту ...

Розклад

FreshFootball Мінська

Час Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
09:00 FreshPlus старша
10:00 FreshPlus молодша
13:00
14:00
15:00 Старша група Старша група
16:00 Молодша група Молодша група
17:00 Молодша група Старша група Старша група Старша група Молодша група Старша група
18:00 Старша група Старша група Молодша група Старша група Старша група Молодша група
19:00 Молодша група Молодша група
20:00 Старша група Старша група
Час Пн
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Молодша група
18:00 Старша група
19:00 Молодша група
20:00 Старша група
Час Вт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Старша група
18:00 Старша група
19:00
20:00
Час Ср
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Старша група
18:00 Молодша група
19:00
20:00
Час Чт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Старша група
18:00 Старша група
19:00
20:00
Час Пт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Молодша група
18:00 Старша група
19:00 Молодша група
20:00 Старша група
Час Сб
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00 Старша група
16:00 Молодша група
17:00 Старша група
18:00 Молодша група
19:00
20:00
Час Нд
09:00 FreshPlus старша
10:00 FreshPlus молодша
13:00
14:00
15:00 Старша група
16:00 Молодша група
17:00
18:00
19:00
20:00

FreshFootball Борщагівка

Час Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Молодша група Старша група Молодша група Старша група
18:00 Старша група Молодша група Старша група Молодша група
19:00 Молодша група Старша група Молодша група Старша група
20:00
Час Пн
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Час Вт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Молодша група
18:00 Старша група
19:00 Молодша група
20:00
Час Ср
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Старша група
18:00 Молодша група
19:00 Старша група
20:00
Час Чт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Молодша група
18:00 Старша група
19:00 Молодша група
20:00
Час Пт
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Час Сб
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00 Старша група
18:00 Молодша група
19:00 Старша група
20:00
Час Нд
09:00
10:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
WordPress Video Lightbox